2013 m. gruodžio 2 d., pirmadienis

Veido masažas medumi - ypatingas veido odos priežiūros būdasStraipsnį parašiau iškart po masažo, grįžusi namo. Bet nusprendžiau dar "išmiegoti" su visais pojūčiais, mintimis ir nuotaikomis. Ir neklydau :) 
Taigi, poveikis ir rezultatas pranoko mano lūkesčius. Bet viskas iš eilės.

Pats masažas nuo pradžių buvo panašus i relaksacinį veido masažą, tačiau kai specialistė tepė medų ant mano veido odos, aš buvau lengvai nustebus. Aš nuo vaikystės (manau ne viena tokia esu) nelabai "draugauju" su medumi  tačiau kelis kartus perklausiau kas yra man dedama ant veido ir medaus kvapą pajutau tik kai buvo išteptas visas veidas ir kaklas. Taigi, tie, kurie mano, jog neištvers medaus kaukės - būkit ramūs :) tikrai ištversit ir būsit labai laimingi :) Tik aš spėjau atsipalaiduoti, kaip supratau, kad miegas bus atidėtas :) Pasirodo, kad medus buvo lengvai tampomas delnu nuo veido odos, tokie trūkčiojantys judesiai nebuvo nei skaudūs, nei netikėti, jie buvo pakankamai malonūs. Po ilgokos procedūros "medaus trūkčiojimo nuo veido odos" :), medus buvo švelniai nuplautas ir odytė buvo sudrėkinta maloniu kremu. Va tada supratau, kad buvau užsnūdus.... :)
Išėjau po procedūros įraudusiais žandukais ir atsipalaidavus. Bet ne be reikalo išlaukiau dar naktelę... Ryte atsikėliau ir buvau labai maloniai nustebinta - mano veido oda buvo daug švaresnė negu po kosmetologo. Švari, lygi, įraudus, sveika, minkštutė ir švytinti veido ir kaklo oda! Tokio rezultato aš tikrai nesitikėjau. Esu labai dėkinga specialistei Olgai už profesionalią procedūrą.
Moterys, merginos, panelės, ponios...labai rekomenduoju ir siūlau nors kartą išbandyti šį variantą. Tai ne tik veido bei kaklo masažas, bet ir patikrinta, įvertinta bei efektyvi veido valymo procedūra!!! 
Pasiruoškim visos ir visi savo veido odą žiemai, pavasariui, vasarai!!!!

Apžvalgininkė Alina K.

   PIRKTI

2 komentarai:

  1. Oi kaip dabar norėčiau tokio atpalaiduojančio masažo, šalčio nugarintam veidui :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aš dabar pavasariui norėčiau veido masažo, atsipalaiduoti po įtemptų dienų :)

      Panaikinti