2013 m. spalio 9 d., trečiadienis

"Ponių laimė" - Relaksacinis galvos, plaštakų ir pėdų masažas.

Kas yra palaima? Tai yra džiaugsmas, laimė, sėkmė, vidinis gėris... Šis masažas ir yra daugiau vidinis gėris. Nesu masažų meistrė, nei ypatinga žinovė, bet palyginti tikrai turiu su kuo ir ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir už jos ribų. Šis masažas yra tiesiog KITOKS! Ir tikrai labai drąsiai galiu pasakyti, kad niekuo neatsiliekantis nuo įvairaus pobūdžio atpalaiduojančių ar ajurvedinių masažų.

Labai įdomiai parinkta 3 masažuojamų kūno vietų kombinacija pasirodo gali ir geba atpalaiduoti ne tik kūną, bet ir smegenis. Masažuojama galvos zona yra švelniai liečiama pasiekiant kiekvieną centimetrą. Toks jausmas, kad jauti kiekvieną plaukelį. Visas kūnas tuo metu yra aptirpęs ir nevaldomas. Vėliau pereinama prie plaštakų. Kai masažuojama buvo pirmoji ranka, viską lyg ir jauti ir suvoki. Jausmas malonus ir be abejo atpalaiduojantis. Bet kai pereinama prie antros rankos, kažkodėl viskas viduje "atsijungia" ir toks jausmas, kad pasineri į sapną. Nuo švelniai išmasažuotų rankų pereinama prie pėdų. Pirmą prisilietimą dar gali pajausti, bet kas toliau vyksta - labai abejoju ar kas galėtu nupasakoti smulkiai :) Vieną galiu pasakyti, labai nustebau kai masažas pasibaigė ir norėjosi šaukti, kad meistras grįžtų ir tęstų pradėtą darbą :)

Tai tikrai labai gerai atpalaiduojantis masažas, kuris kaip aš asmeniškai pavadinau "Ponių laimė" ir kuris, mano manymu, yra "subalansuotas moterims, bet tinka ir vyrams" :) .

Gerbiami vyrai, jeigu patys nesusigundytumėt atsipalaiduoti tokiu būdu, palepinkit bent savo moteris.
Mielos moterys, jums yra du pasirinkimai - pasilepinkit šia palaima arba siųskit vyrus į šio masažo kursus, tada jūsų vyrai galės jus lepinti namuose!

Apžvalgininkė Alina K.

  PIRKTI

3 komentarai:

  1. Labai padeda tas kojų masažas nuimti stresą ir nuovargį. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Daugumai vyru labiausiai patinka galvos masazas, ar tai tiesa?

    AtsakytiPanaikinti
  3. Man labai patinka galvos ir plaštakų masažas, tačiau pėdų ne. Todėl renkuosi masažus, kur pėdų nemasažuotų. Man tobulas variantas yra tada, kai yra vonelė pėdoms - to gana. Gavau dovanų šį masažą: https://www.laisvalaikiodovanos.lt/dovana/taju-nugaros-masazas-vonele. Jau kitą savaitę turiu vizitą - nekantrauju išbandyti.

    AtsakytiPanaikinti