2013 m. spalio 31 d., ketvirtadienis

Pėdų masažas

Šis masažas labai tinka asmenims, kurie skundžiasi šąlančiomis galūnėmis. Aš esu jų tarpe. Tai labai efektyvus būdas pagreitinti arba suaktyvinti kraujo apytaką. 

Pėdų masažą išbandžiau tikėdamasi, kad pailsins kojas, o geriausiu atveju - atsipalaiduosiu, pailsėsiu. Masažas truko 30 min , o jausmas buvo, kad tik apie 7 minutes :) per kurias, tarp kitko, spėjau ir atsipalaiduot, ir užmigt :) Pažadinta, buvau labai maloniai nustebus, kad mano kojos tiesiogine prasme dega. Niekaip negalėjau suprasti ką padarė mano pėdoms? O pasirodo, kad pėdose yra tiek svarbių taškų, apie kuriuos nė nenumaniau. Maža to, kad atpalaidavo visą mano kūną, tai dar suaktyvino mano kraujo apytaką. Ko pasekoje šiltas ir lengvas it vata kojas jaučiau kelias dienas. Sakyčiau labai maloni ir naudinga pagalba mūsų visam kūnui bei organizmui.


Šitokio pobūdžio masažą rekomenduočiau kaip vieną efektyvesnių būdų tinkamai pasiruošti žiemos šalčiams. Po jau išbandyto pėdų masažo, galiu pasakyti, kad močiutės megztos vilnonės kojinės greičiausiai taip ir liks gulėti spintoje :)

Apžvalgininkė Alina K.

PIRKTI

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą