2013 m. rugsėjo 1 d., sekmadienis

Holistinio masažo "Banga" mokymai.Sveiki visiems, pasinėrusiems į masažo pasaulį!

Pastaruoju metu iš savo mokinių ir besidominančių holistinio masažo "Banga" mokymais žmonių gaunu nemažai klausimų. Šis straipsnis yra skiriamas tam, kad suteikti daugiau informacijos apie šiuos mokymus ir atsakyti į klausimus.


Taigi, holistinio masažo "Banga" mokymai. 

Atsižvelgiant į mokinių pageidavimus, mokymų intensyvumą ir kitas aplinkybes nuo 2013 m. Rugsėjo 1 dienos truputi pakoregavau mokymų programas.

Planuojant patį mokymo procesą ir sudarant programas iškart atsisakiau konvejerinio, šabloninio mokymų tipo. Programų aprašymuose nerasite tikslių akademinių valandų. Kodėl? Todėl kad mokoma individualiai ar nedidelėse grupėse (dažniausiai iki 4 žmonių) ir kiekvienam mokiniui reikia skirti pakankamai dėmesio tam, kad jis tikrai įsisavintu tai, kas jam yra aiškinama ir rodoma. Kartais tai užima pora valandų, o kartais ir visą dieną. Dėl to mokymų programose laikas nurodomas apytiksliai ir valandomis. Taip pat atsirado ir atskirų dienų, per kurias mokiniai laiko teorines ir praktines įskaitas. Tai yra ne tam, kad "įvaryti" mokinius į papildomą stresą (dėl to ir nėra rašoma jokių pažymių), o tam, kad mokinys galėtu susisteminti tai, ką gavo ir žinoti, kad sertifikatą gavo pelnytai, o ne tiesiog nupirko sau papildomą "popierių".


1 - ojo lygio (pradedančiųjų) viso kūno masažo mokymai. (2 dienos, kaina 115 Eur )

Jie skirti bendrai susipažinti su masažu, gauti reikalinga teorijos minimumą: masažo atlikimo taisyklės, darbo higiena ir ergonomika, kontraindikacijos masažui ir pan. Po to yra mokoma elementarių masažo "Banga" atlikimo technikų, aiškinama kam, kaip ir kodėl jos yra atliekamos.
"Elementarios masažo technikos" nereiškia, kad tai bus kažkoks primityvus masažas naujokams, tai reiškia, kad masažo esmė slypi paprastume, ir masažo kokybė priklauso ne nuo daugelio sudėtingų technikų žinojimo o nuo mokėjimo gerai ir teisingai atlikti kaip tik paprastuosius elementus.

1-ojo lygio mokymų tikslas suteikti mokiniui pakankamai teorinių ir praktinių žinių tam, kad jis galėtų daryti gerą ir kokybišką masažą namų sąlygomis savo artimiesiems, draugams ir bet kam, kas norės jį gauti.


2 - ojo lygio (pažengusių) viso kūno masažo mokymai (4 dienos, kaina 260 Eur)

Šie mokymai skirti tiems, kas jau žino masažo atlikimo pagrindus ir nori juos tobulinti. Šių mokymų metu pakartojame ir pagiliname teorines žinias, o toliau skiriame daugiau dėmesio masažo atlikimo technikai. Detalizuojame kiekvieną Holistinio masažo "Banga" dalį: sveikatingumo, figūros korekcijos ir relaksacines technikas, atitinkamai skirdami kiekvienai technikai po vieną dieną. Tačiau esmė nesikeičia: tai vis vien lieka vientisas holistinis masažas, tiesiog mokomą papildomų ir sudėtingesnių elementų tam, kad masažuotojas galėtų naudotis jais, taikant individualiai pagal kiekvieno savo masažuojamojo žmogaus kūną ir poreikius. Ketvirtąją dieną laikome teorijos ir praktikos įskaitas, susisteminame ir galutinai suformuojame gautas žinias ir įgūdžius.


3 - ojo lygio (meistrų) viso kūno masažo mokymai (2 dienos)

Tai mokomasis kursas tiems, kurie tvirtai nusprendė susieti savo gyvenimą su masažų. Juk "meistro" vardas ne tik gražiai skamba, bet ir reiškia didelę atsakomybę. Meistro kvalifikacija ne tik reiškia puikias Holistinio masažo "Banga" teorines žinias ir nepriekaištingas masažo atlikimo technikas, bet ir sugebėjimus jausti žmogaus kūną, optimaliai kombinuoti skirtingus masažus, sudaryti individualius masažų kursus ir prisiimti atsakomybę už jų rezultatus. Meistras turi mokėti organizuoti savo darbą ir verslo prasme, sugebėti dirbti individualiai ir komandoje su kitais specialistais. Dėl to šio kurso metu ne tik rodomi sudėtingiausi masažo elementai bet ir daug dėmesio skiriama aukščiau išvardintiems žinioms ir įgūdžiams suteikti.

Meistro kvalifikacijos įskaitos yra gerokai sudėtingesnes, palyginus su 2-oju lygiu. Ne veltui, prieš pradedant šiuos mokymus reikia išlaikyti paruošiamąjį pokalbi ir praktiškai parodyti savo sugebėjimus, atliekant viso kūno masažą "Banga". Būtent tada ir sprendžiama, ar žmogus pasiruošęs siekti meistro kvalifikacijos ar ne.


4 - sis lygis: meistrų-mokytojų (mokoma individualiai, trukmė ir kaina sutartinė)

Šis lygis skirtas holistinio masažo "Banga" meistrams, kuriems masažas tapo ne tik darbu, bet ir gyvenimo filosofija.

Meistras-mokytojas pats yra visų pirmą "amžinas mokinys", kuris visada siekia tobulinti savo turimas žinias ir tuo pačiu metu perteikti juos kitiems. Dėl to kiekvienas toks meistras yra mokomas individualiai, pagal asmeninę praktinių ir teorinių užsiėmimų programą. Tai reiškia ir teorinių žinių tobulinimą (teorinių žinių analizė, sisteminimas, straipsnių apie masažo "Banga" taikymą parengimas ir pan.) ir praktinius masažo "Banga" atlikimus, taip pat dalyvavimą ir asistavimą skirtingų lygių masažo "Banga" mokymų metų, ir, aišku, savarankišką mokymų pravedimą.

Tiek trumpai apie skirtingus Holistinio masažo "Banga" mokymų lygius

Dabar trumpai atsakysiu į dažniausiai užduodamus klausimus:

 1. Ar galima po antro lygio mokymų dirbti masažuotoju grožio salonuose?

  Taip, galima. Aišku tai priklauso nuo konkrečių darbdavio reikalavimų. Bet gerai įsisavinus 2 -ojo lygio teorines žinias ir praktinius įgūdžius jus galėsite gerai atlikti nugaros, viso kūno, relaksacinius, korekcinius masažus kurie šiuo metu yra gan populiarus. Yra tik vienas esminis "Bet": masažas yra visų pirmą praktinis darbas ir tam, kad jis tikrai būtų kokybiškas ir vertas už jo prašomų pinigų tikrai teks nemažai pasipraktikuot.

 2. Ar galimą iškart praeiti pirmus 3 lygius ir gauti Meistro kvalifikacija?

  Šiuo atveju atsakymas "Ne". Meistrais mus padaro ne tik gautos žinios ir sertifikatai o taip pat ir nuolatinė praktika ir žmonių įvertinimai. Dėl to, neturint pakankamai praktinių įgūdžių visiškai nėra tikslo siekti "popierinės" kvalifikacijos. Iškarto galima praeiti 1-ojo ir 2-ojo lygio mokymus, bet ir čia po pirmojo lygio būtinai duodamos bent kelios savaitės praktikai ir prieš pradedant mokytis reikia parodyti savo daromą masažą.

 3. Ar galimą bus praktikuotis Grožio ir sveikatingumo centre "Pavelo masažai"?

  Ne, praktikuotis reikės patiems :) Mokymų metų tikrai gausite nemažai dėmesio, bet tikroji praktika yra be jus mokančio meistro priežiūros. Tada atsiranda klausimų, skirtingų technikos taikymo variantų, jūsų masažuojamųjų vertinimų ir pan. Vat tada su savo klausimais, suderinę laiką, galite atvykti pas mus ir mes pasikalbėsime. Visi mano mokiniai visada yra laukiami pas mus centre.

 4. Mokate individualiai ar tik grupėmis?

  Geriausia, aišku, mokytis bent 2 žmonių grupėje, todėl, kad tada ne tik praktiškai mokotės masažo, bet ir jaučiate kas tai yra, kai kitas mokinys jį daro jums. Tačiau yra mokoma ir individualiai, suderinus laiką pagal mano darbo grafiką.

 5. Ar galima už kursus mokėti dalimis?

  Taip, galima. Visą informacija apie tai jums suteiks mūsų administratorė kai planuosite jūsų mokymų laiką.

 6. Ar galima baigus mokymus dirbti masažuotojais GSC "Pavelo masažai"?

  Taip, tokia galimybė yra. Apie tai su mokiniais kalbamės individualiai.


Taigi, tiek norėjau pasakyti apie Holistinio masažo mokymus. Tikiuosi, kad ši informacija bus jums naudinga. Turint klausimų mielai prašau kreiptis į mūsų centrą tel. +370 672 51513, el. paštu: info@pavelomasazai.lt Taip pat galite telefonu ar el. paštu suderinti sau laiką pokalbiui ir atvykti pas mus adresu Žemynos g. 2B, Vilnius.

Daugiau apie mokymus galite sužinoti čia: Holistinio masažo "Banga" mokymai

Pagarbiai,
Pavel Turovskij
GSC "Pavelo masažai" vadovas
Holistinio masažo "Banga" meistras-mokytojas

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą