2013 m. balandžio 15 d., pirmadienis

Kuo ypatingas kosmetinis veido masažas?


Kosmetinis veido masažas- būtina odos priežiūros dalis. Veido oda yra plona, jautri, todėl reikalauja ypatingo dėmesio. Taip pat ją neigiamai veikia aplinka: vėjas, šaltis, radiacija, užterštumas. Norint išsaugoti sveiką veido odą reikia nuolatos ją prižiūrėti. Vienas iš priežiūros būdų yra kosmetinis veido masažas.
Atliekant kosmetinį veido masažą nerviniai impulsai keliauja į galvos smegenis, būtent todėl atsiranda teigiamas poveikis įvairiems procesams vykstantiems odoje. Tačiau kosmetinis masažas ne tik sumažina raukšles, bet normalizuoja bei pagerina kraujo apykaitą, padeda odai "kvėpuoti", palaiko normalų veido raumenų tonusą, mažina patinimą, oda ilgiau išlieka švelni, elastinga.
Masažo metu naudojant kosmetiką gaunamas stipresnis poveikis, nes po masažo veido odoje pagerėja kraujo apykaita, poros tampa atviros, ji tampa tarsi "kempinė", kuri sugeria visas veikliąsias medžiagas, vitaminus, esančias kosmetikoje.
Net po pirmos kosmetinio masažo procedūros matomas efektas odoje. Ji įgis sveiką atspalvį, kosmetinės priemonės ją sudrėkins, aprūpins veikliosiomis medžiagomis.Norint gauti gerą rezultatą svarbu yra individualiai kiekvienam parinkti kosmetines priemones ir atlikti masažų kursą. Efektyviausia kai masažo kursai atliekami du kartus į metus (pavasarį ir rudenį, kai keičiasi orai).

Taigi, kodėl geriau rinktis kosmetinį veido masažą:

1. Poveikis bus greitesnis - matomas net po pirmos procedūros.
2. Oda bus aprūpinta vitaminais, veikliosiomis medžiagomis, sudrėkinta.
3. Kosmetinės priemonės apsaugos odą nuo tiesioginių saulės spindulių, radiacijos, miesto užterštumo.
4. Oda lengviau adaptuosis prie besikeičiančių aplinkos sąlygų.

PIRKTI


Straipsnį parašė:

Inga Šileikytė
Masažuotoja, specialistė


3 komentarai:

  1. Bandžiau šią procedūrą pora kartu - efektas išties akivaizdus. Labai patiko :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Veido masažas labai maloni ir gera procedūra, teko ir man kažkada išbandyti. Dar labai domina prp proceduros , nes sako jos daro stebuklus. :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Manau kosmetinis veido masazas ne tik sumažina raukšles bet ir veikia raminaciai bei atpalaiduojanciai. O prp procedura taip pat veiksminga, kaip ir masazas tik cia rezultatai matomi is kart.

    AtsakytiPanaikinti