2013 m. balandžio 2 d., antradienis

Ar padeda figūros korekcijos masažai?


Šiltojo sezono belaukiant, merginos ir moterys suskubo rūpintis savo kūno linijomis. Vienos ėmėsi dietų, kitos pradėjo intensyviai sportuoti, trečios pasirinko figūros korekcijos masažo kursą. Aišku, būna ir tokių, kurios visko ėmėsi iš karto... Mielos merginos ir moterys! Prisiminkite, kad "stebuklingų" lieknėjimo priemonių ir būdų nėra, bet koks staigus įprastinio fizinio krūvio ar mitybos pakeitimas gali būti pavojingas Jūsų sveikatai!

Prieš pasirenkant dietą, sportinių pratimų programą ar masažo kursą BŪTINA pasikonsultuoti su specialistais! Toli gražu ne viskas, kas tiko jūsų draugei ir turėjo puikius rezultatus, tiks ir Jums!

Taigi, po perspėjimų tiesiai prie reikalo. Figūros korekcijos masažai: ar jie yra veiksmingi ir tikrai padeda pagražinti kūno linijas?

Mano didesnė nei ketverių metų praktika ir dešimtys moterų, patenkintų masažo kursų rezultatais, leidžia vienareikšmiškai atsakyti TAIP!


Tačiau, toli gražu ne viskas taip paprasta ir tikrai ne bet koks figūros korekcijos masažas yra veiksmingas. Apžvelkime esminius momentus:

 1. Svarbiausi figūros korekcijos masažo tikslai yra:

  1. Kūno linijų formavimas (gražinimas) ir apimčių mažinimas.

   Taip, būtent "apimčių" o ne "svorio". Patikėkite, tai tikrai ne tas pats. Kartais per masažo kursą svorio pakitimai būna nežymūs: 2-4 kg. o vizualiai atrodo, kad moteris neteko trečdalio savo kūno masės. Šiam tikslui pasiekti yra naudojamos įvairios masažo technikos: limfodrenažinė, vakuuminė ir t.t. Prisiminkite: masažas jokiu būdu neturi būti skausmingas ir po jo negali likti jokių kraujosrūvų! Taip, korekcinės technikos yra gana intensyvios, kartais nėra itin malonios, bet masažas nėra žmogaus kankinimas ir pasakymas: "skauda, vadinasi padės" šiuo atveju netinka. Beje, plačiai paplitęs aparatinis vakuuminis masažas nėra geriausias variantas. Maksimaliam efektui pasiekti geriau kombinuoti skirtingas technikas taip, kad jos tiktų kiekvienam konkrečiam atvejui. Žinoma joks aparatas niekada nepakeis masažuotojo rankų!

 1. Odos stangrinimas ir celiulito mažinimas.

  Tai yra būtina intensyviai koreguojant figūrą tam, kad oda neprarastų elastingumo. Protingai parenkant masažo technikas oda savaime prisitaiko prie naujų apimčių. Tačiau naudojant specialias kosmetines priemones (kremus, gelius, kaukes, įvyniojimus ir kt.) galima sustiprinti efektą. Prisiminkite jokio "stebuklingo" kremo nėra, tačiau derinant kosmetinės priemonės kartu su masažu ar tarp masažo seansų galima pasiekti gerų rezultatų. 

          Geras figūros korekcijos masažas turi apimti abu šiuos tikslus ir turi būti pritaikytas    individualiai Jūsų kūnui.

 1. Figūros korekcijos masažų kursą reikia derinti su dieta bei sportu. Tačiau reikia laikytis tam tikrų taisyklių pvz; į masažą negalima ateiti alkanam arba prieš sporto treniruotę.

  Masažuotojas turi Jūsų paklausti: kokiais būdais koreguojate kūno formas bei protingai surašyti Jums masažo kursą.

 1. Optimalus figūros korekcijos masažų kurso rezultatas dažniausiai pasiekiamas per 10-12 seansų (kas antrą ar trečią dieną). Iš viso tai apima apie mėnesį.

  Pirmieji rezultatai pastebimi jau per 2-3 seansą, tačiau per mėnesį (10-12 seansų) kūnas prisitaiko prie pakitimų ir pasiektas masažo kurso efektas išlieka ilgiau.


Dar kartelį perskaitykite raudonai pažymėtą tekstą. Tai esminiai momentai, kurie leis Jums teisingai pasirinkti ir įvertinti figūros korekcijos masažą.


Pagarbiai,

Pavel Turovskij
GSC "Pavelo masažai" vadovas, masažuotojas-meistras

1 komentaras:

 1. Tikslus straipsnis. Tikrai padeda figūros korekcijos masažai. Pati tuo įsitikinau. :)

  AtsakytiPanaikinti