2012 m. gruodžio 18 d., antradienis

Kaip teisingai pasirinkti masažą sau ar dovanai?


     Kai nusprendžiame įsigyti masažą sau ar kam nors padovanoti, dažnai pasimetame tarp daugybės pavadinimų ir aprašymų. 
      Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip lengvai ir greitai susiorientuoti tarp GSC "Pavelo masažai" teikiamų masažų bei procedūrų.1. Jei perkate masažą sau, tai pirmas klausimas, kurį turėtumėte sau užduoti: " Kokio poveikio man labiausiai reikia ?"
  • Numalšinti skausmus? (viso kūno, nugaros ir juosmens)
  • Pailsėti, atsigauti nuo streso? (relaksaciniai, karštais akmenimis)
  • Atstatyti jėgas po sunkaus fizinio ar protinio darbo? (viso kūno)
  • Sulieknėti, pagražinti ar sustangrinti kūną? (viso kūno, figūros korekcijos, veido)
  • Patirti ką nors naujo ir/ar neįprasto?  (karštais akmenimis, "meilės simfonija")   ir t.t.

 Tai ir bus pagrindas masažo pasirinkimui.  


2. Jei perkate masažą kaip dovaną žmogui , kurį gerai pažįstate: kaip ir pirmame punkte, pagalvokite, kokio masažo poveikio jis labiausiai norėtų.


3. Jei pirmais dviem atvejais apsispręsti dažniausiai nebūna sunku, tai tuo atveju, kai reikia nupirkti masažą-dovaną tiesiog draugams ar pažįstamiems - jau kyla sunkumų. Žinoma, mėgstantis įsigilinti į masažo esmę ir ypatumus lengvai tai gali padaryti perskaitydami masažo aprašymus ČIA. Bet patirtis rodo, kad skaityti daugybę aprašymų klientai nelabai mėgsta :)     
Trumpos rekomendacijos dėl populiariausių ir labiausiai perkamų masažų:


Viso kuno masazas 1   
Viso kūno masažas (trukmė 60-75 min.) – populiariausias masažas mūsų centre. Vienas geriausių pasirinkimų sau ar dovanai. Geras kompleksinis masažas nuo sprando iki pėdų, pritaikomas kiekvienam klientui individualiai. Puikiai tinka ir vyrams ir moterims. Poveikis - nuo skausmų malšinimo iki figūros korekcijos.
Nugaros ir juosmens masažas (trukmė 30-45 min. / kaina 15-20 Eur). Mėgstamiausias vyrų masažas, bet tinka ir moterims. Detalus, intensyvus ir malonus masažas, kuris malšiną nugaros skausmus ir suteikia malonų lengvumo pojūtį.stone massage


  Masažai karštais akmenimis (kaina 30-75 Eur).   VIP klasės masažai. Neįprastai malonus ir kūnui, ir sielai. Šie masažai ne tik suteikia ypatingą relaksacinį poveikį, bet yra ir vieni geriausių sveikatingumo prasme.


Veido masažai. (kaina 15-20 Eur) Yra masažas MEDUMI ir kosmetinis. Puiki dovana moterims. Ne tik pagražina veidą, bet ir puikiai atpalaiduoja visą kūną. Masažas MEDUMI - maitina, drėkina, veikia kaip pilingas bei suteikia odai elastingumą ir matinę spalvą.


Antistresinis/relaksacinis galvos, pėdų ir plaštakų masažas. (kaina 26 Eur) Subalansuotas moterims bet tinka ir vyrams


Masažai dviem  (kaina 30- 70 Eur). Pavadinimas pasako viską :) Puiki dovana porai.Tikiuosi, šis nedidelis straipsnis bus Jums naudingas ir padės greitai išrinkti masažą sau, savo artimiesiems ir draugams!

Pagarbiai,

Pavelas,
GSC "Pavelo masažai" vadovas, masažuotojas-meistras.Komentarų nėra:

Rašyti komentarą